g1

MALINKI

W roku szkolnym 2020/2021 z dziećmi w grupie pracuje:

Pani Klaudia Szajer - nauczycielka

Pani Kamila Fulneczek - nauczycielka, język angielski

Pani Barbara Mrowiec - nauczycielka

Pani Monika - pomoc nauczyciela

Pani Sylwia - woźna oddziałowa

Malinki profilowe

Grupa liczy 25 dzieci w wieku 3 i 4 lat. Mimo zróżnicowanego wieku dzieci są zgodne, bawią się wspólnie i chętnie uczestniczą w zajęciach edukacyjnych. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i aktywne podczas zabaw i zajęć. Z chęcią uczą się piosenek i wierszy. Bardzo lubią tańczyć, budować konstrukcje z klocków oraz wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają im zabawy ruchowe i zabawy w kącikach zainteresowań. Dzieci uczestniczą również w zajęciach języka angielskiego.

Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Zarówno paniom jak i dzieciom miło upływa wspólny czas spędzony w przedszkolu, przepełniony ciekawymi odkryciami i kreatywnymi pomysłami.

.