g1

MALINKI

W roku szkolnym 2023/2024 z dziećmi w grupie pracuje:

Pani Magdalena Romańczak- nauczycielka

Pani Paulina Szkurłat - nauczycielka

Pan Marcin Fortalski - nauczyciel

Pani Daria Gabler - język angielski

Pani Ania - woźna oddziałowa

IMG_20240303_203806_002.jpg

Grupa Malinek liczy 26 dzieci, wśród których jest 14 dziewczynek i 12 chłopców w wieku 4 lat.
Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć.
Malineczki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw.
Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie.
Starają się być samodzielne i koleżeńskie.
Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek.
Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań.
Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami,
dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.
Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.
Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom,
a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

IMG_20240219_101549.jpg